Контакти

пров. Ахтирський, 7
бізнес-центр "Форум", м. Київ

Ми готові комунікувати. Напишіть нам.

30 березня 2020 Верховна рада України відправила з посади міністра охорони здоров’я у відставку Іллю Ємця та призначила новим очільником міністерства охорони здоров’я Степанова Максима Володимировича.

До цього Максим Степанов працював на позиції голови Одеської обласної адміністрації. Під час своєї трудової діяльності він обіймав керівні посади.

Новий міністр звернувся з вітальною промовою. Основними пріоритетами визначив – боротьбу з коронавірусом та завершення медичної реформи так, щоб їй залишилися задоволені як пацієнти, так і лікарі всіх рівнів.

Тож сьогодні політика відійшла на другий план. На першому – життя та здоров’я мільйонів людей. Закликаю думати про це, а не про рейтинги, розбіжності та власні амбіції. Бо коронавірусу байдуже, хто його жертва – вчитель, шахтар чи народний депутат. Палата інфекційної лікарні рівняє усіх.

Світ змінився. Ми зобов’язані це зрозуміти. І маємо розраховувати лише на власні сили та свою армію – армію медиків. Які мають бути екіпіровані, захищені, організовані. І зі зброєю – усім необхідним обладнанням та медикаментами.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *