Контакти

пров. Ахтирський, 7
бізнес-центр "Форум", м. Київ

Ми готові комунікувати. Напишіть нам.

28 березня 2020 року Міністерство охорони здоров’я видало новий наказ за №722 яким відминило дію попереднього наказу про коронавірус за №663.

Фактично наказ №722 є новою редакцію наказу з рядом уточнень та доповнень. В нову редакцію увійшли дані з посібника, що було видано та розповсюджено з Китайського першоджерела – Перша клінічна лікарня Медичного факультету університета Чжецзян, а також доповнено локальними протоколами які вже розробили і розповюдили деякі клініки України, наприклад, лікарня Феофанія.

Як зазначається на офіційному сайті МОЗ з 29 березня Україна працюватиме за оновленими медичними стандартами надання медичної допомоги у випадку коронавірусної інфекції.

Оновлені стандарти узгоджуються з рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я та є адаптованими до потреб системи охорони здоров’я України.

Зокрема, документами зафіксовано алгоритми виявлення коронавірусної хвороби, стандарти роботи фахівців екстреної медичної допомоги, епідеміологів, правила використання засобів індивідуального захисту, правила догляду за хворими на COVID-19 у домашніх умовах, критерії для госпіталізації пацієнтів з тяжкими і середньої тяжкості випадками. Також затверджено клінічний маршрут пацієнта.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *